O firmie

Firma TREPKA CONSTRUCTION zajmuje się kompleksowym wykonywaniem nawierzchni z kostki brukowej, pracach ziemnych oraz drogowych .

Od początku istnienia głównym sektorem wykonywanych przez nas usług było budownictwo drogowe i infrastruktura drogowa. Do każdego wykonywanego przedsięwzięcia zawsze podchodziliśmy z pasją i zdeterminowaniem. Rzetelnie i solidnie realizowane inwestycje pozwoliły zdobyć nam szerokie grono Klientów, dzięki czemu staliśmy się liderami w swojej dziedzinie o wymiarze regionalnym.

Pierwsze doświadczenia zdobywaliśmy pracując dla wymagających klientów w Skandynawii. Z perspektywy czasu osiągnięcia i rezultaty jakich już dokonaliśmy pozwalają nam optymistycznie patrzeć w przyszłość. Naszym celem jest stały rozwój i możliwość podejmowania coraz to większych wyzwań związanych z usługami w zakresie budownictwa drogowego.

Pragnąc sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów inwestujemy w specjalistyczne maszyny oraz doświadczone kadry pracownicze. Naszym atutem jest fachowa wiedza i profesjonalne zarządzanie. Dzięki odpowiedniej strategii i współpracy z pewnymi partnerami stale zdobywamy zaufanie i doświadczenie, co przekłada się na budowę uznania i renomę naszej firmy.